ריפוי עצמי

רבים מאתנו מעוניינים לקחת חלק בתהליך ריפוי עצמי – אך איננו יודעים היכן להתחיל. במילים אחרות, לאורך השנים אנו יוצרים דפוסי פעולה שליליים; דרכי פעולה וחשיבה אשר מונעים מאתנו להגשים את הדברים עליהם אנו חולמים. עם זאת, מה שאיננו מבינים הוא שלכך השפעה רבה על בריאותנו הפיזית והנפשית. במקום, כדי לפתוח בדף חדש ולהפיג את ההשפעה השלילית, חשוב לצאת בהצהרות חיוביות כדוגמת: אני מאושר בחיי ויש לי את כל מה שאני צריך. הצהרות אלו ואחרות ישנו את התת-מודע שלנו – ויסייעו לנו בריפוי העצמי שלנו. כדי ללמוד על כך עוד, אתם מוזמנים לפנות אל איריס קורן. מנחה ומרצה זו, מעבירה סדנאות בשיטת "רפא את חייך" לפי לואיז היי. באמצעות סדנאות אלו, תוכלו להחזיר את התשוקה לחייכם.

ריפוי עצמי באמצעות שינוי דפוסי פעולה

"החיים והמוות ביד הלשון" – מדובר באחד הביטויים המדויקים ביותר. הרי בזכות כוח החשיבה שלנו, אנו יכולים לשנות את מהלך חיינו – בין אם לשלילה ובין אם לחיוב. עם זאת, חשוב לא להיכנע לחוויות השליליות של הילדות, אל לנו לשאת עמנו את המטען שעתיד להפוך אותנו לחולים פיזית ונפשית. במקום, חשוב לקחת את הכוח לידיים – ולהתחיל בשינוי.

בשינוי, אנו מתכוונים לתהליך ריפוי עצמי; תהליך המתבסס על הקשר הסימביוטי בין הגוף לנפש. הרי המחלות השונות בהן אנו לוקים במהלך חיינו קשורות באופן ישיר למצב הנפשי שלנו. בהתאם, וכדי להגיע לאיזון כמו גם לשנות את דפוסי הפעולה הרעילים שלנו, יש להתחיל בטיפול בנפש, לחשוב חיובי ולהאמין כי אנו מחזיקים בכוח לשנות את מהלך חיינו.

חלק בלתי נפרד מתהליך זה מתבסס על ביצוע הרפיה והדמיה ותרגול חשיבה חיובית. כך, נשקף את האני הפנימי שלנו ונבין אילו דלתות בחיינו אינן פותחות לנו מסלול חיובי – או תורמות לאיכות חיינו.

הדרך להגשמה עצמית

רבים מאתנו מנהלים את חיינו כעוסים, מפוחדים ולכודים במעגל בלתי נפסק של שליליות. במקום לאפשר לכך לנהל את חייכם, אתם מוזמנים להתעניין בכישורים ובתרגולים אותם מעבירה איריס קורן. בזכות תהליך זה, תתחילו במסע ריפוי – ותלמדו כיצד לממש את עצמכם.