הצהרות חיוביות

הצהרות חיוביות

בשנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי חשיבה משנה מציאות. במילים אחרות, בזכות הצהרות חיוביות המסייעות בשינוי דפוסי החשיבה שלנו – אנו נצליח להטמיע את השינוי בחיינו. מרגישים לכודים במעגל בלתי נגמר של שליליות? מבקשים ליצור מציאות משמעותית, שמחה ומספקת? כדי ללמוד לנשום מחדש, יש לפנות אל איריס קורן, מרצה ומנחה בשיטת "רפא את חייך" לפי לואיז היי. בזכות מומחית זו, תרכשו טכניקות חדשות,
באמצעותן תצאו ממצב התקיעות ותלמדו להכיר את האני הפנימי שלכם.


חשיבותן של הצהרות חיוביות

ככל שהשנים חולפות, כך נדמה שהתשוקה שלנו חולפת גם כן. בין אם מדובר בשגרה שואבת, עבר מתיש וטראומתי ובין אם מדובר בחששות מהעתיד, נדמה כי רבים מאתנו שבויים בדפוסי חשיבה שגויים.

עם זאת, ובמקום להישאר במצב מתסכל זה, יש להבין מהן התבניות שבנו את האני שלנו – ולפתוח דלת לעבר יציאה מתחושת התקיעות. במילים אחרות, ובזכות שיטת הפעולה של לואיז היי, אותה מלמדת איריס קורן, תוכלו גם אתם לקחת את הצעד הראשון לשם כך.

חלק בלתי נפרד מתהליך מרפא זה, כולל אמירת הצהרות חיוביות. למה הכוונה? אין ספק שלאורך השנים, אנו מספרים לעצמנו סיפורים שונים, מחשבות אשר בבוא הזמן הופכות למציאות מתסכלת; האמת על פיה אנחנו מנהלים את חיינו. ההשלכות השליליות של המחשבות הללו מובילות אותנו לראות באור שלילי את החוויות המורכבות בהן לקחנו חלק, למרות שמבחינה עובדתית יתכן שלא תמיד היו אכן שליליות.

במקום, עלינו לקחת חלק פעיל במציאות שלנו, כמו גם אמונה כי יש בנו את הכוח לשנות את מהלך חיינו. וזאת, באמצעות הצהרה חיובית; אמירה חיובית אותה אנו מנסחים בזמן הווה, מקשיבים לה – ומתחילים לפעול בהתאם. כך, אנו יוצרים את מערכת היחסים החשובה ביותר – שלנו עם עצמנו ומתחילים בריפוי שלנו.


לשחרר את הכעסים ולפתוח דף חדש

במקום להזין את תחושת הביקורת העצמית ואת יצר הנקמנות שלנו, רצוי לפעול בהתאם לשיטת לואיז היי – ולהשיב לעצמנו את הכוח והשליטה בחיינו. כיצד? על יד אמירה חיובית; הצהרה המביעה את שחרור הכעסים שלנו – ומקדמת אותנו לעבר יצירת דף חדש. לשם רכישת כלים משמעותיים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל המרצה ומנחת הסדנאות איריס קורן.